5,886
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 128: | Line 128: | ||
| [[Pumpkin Armor]] | | [[Pumpkin Armor]] | ||
| {{Common}} | | {{Common}} | ||
| | | Combat | ||
| Crafting Recipe {{color|gray|<nowiki>|</nowiki>}} [[Pumpkin#Collection|Pumpkin Collection II]]. | | Crafting Recipe {{color|gray|<nowiki>|</nowiki>}} [[Pumpkin#Collection|Pumpkin Collection II]]. | ||
|- | |- | ||
Line 134: | Line 134: | ||
| [[Cactus Armor]] | | [[Cactus Armor]] | ||
| {{Common}} | | {{Common}} | ||
| | | Combat | ||
| Crafting Recipe {{color|gray|<nowiki>|</nowiki>}} [[Cactus#Collection|Cactus Collection II]]. | | Crafting Recipe {{color|gray|<nowiki>|</nowiki>}} [[Cactus#Collection|Cactus Collection II]]. | ||
|- | |- | ||
Line 140: | Line 140: | ||
| [[Leaflet Armor]] | | [[Leaflet Armor]] | ||
| {{Common}} | | {{Common}} | ||
| | | Combat | ||
| Crafting Recipe {{color|gray|<nowiki>|</nowiki>}} [[Oak Wood#Collection|Oak Wood Collection III]]. | | Crafting Recipe {{color|gray|<nowiki>|</nowiki>}} [[Oak Wood#Collection|Oak Wood Collection III]]. | ||
|- | |- | ||
Line 823: | Line 823: | ||
| {{Epic}} | | {{Epic}} | ||
| Loot {{color|gray|<nowiki>|</nowiki>}} [[Catacombs Floor IV]].<br>Boss Collection {{color|gray|<nowiki>|</nowiki>}} [[Thorn#Collection|Thorn]]. | | Loot {{color|gray|<nowiki>|</nowiki>}} [[Catacombs Floor IV]].<br>Boss Collection {{color|gray|<nowiki>|</nowiki>}} [[Thorn#Collection|Thorn]]. | ||
|- | |||
| [[Spring Boots]] | |||
| {{Rare}} | |||
| [[Bingo Shop]]. | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> | ||
}} | }} |